Nedeljni pregled za sve sale   Rezervisanje (samo za autorizovane)
Rezervacije sale 26 za 5. mesec 2018. godine
Uputstvo (ver. 23.01.2015.)  Sala: 25 26 60 26B 70     Mesec: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     Godina:  
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
1.(uto)
2.(sre)
3.(cet)
10:45-12:15: Nenad Korolija
14:15-16:30: SI: PSI
17:00-19:15: SI: PSI
20:00-22:00: SI: SAB
4.(pet)
5.(sub)
17:00-19:00: Marija Punt: VD kol
6.(ned)
11:30-14:30: Milanka Đorđević: kolokvijum RM1
7.(pon)
8:00-14:00: Kristijan Žiža: SI: POOP
14:15-16:30: SI: KDP
16:45-19:00: SI: KDP
20:00-22:00: IR: IS1
8.(uto)
8:45-10:45: SI: ZP
11:00-13:00: SI: ZP
14:15-16:30: SI: KDP
16:45-19:00: SI: KDP
20:00-22:00: Stefan Tubić: BP2
9.(sre)
10:00-12:00: Nemanja Kojić: iep vezbe
12:00-14:00: Nemanja Kojić: иеп резерва
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
10.(cet)
8:15-14:15: SI: AR
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
20:00-22:00: SI: SAB
11.(pet)
8:00-14:15: IR: AR
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
12.(sub)
9:00-16:00: Sanja Delčev: IR PIA kolokvijum
16:00-22:00: Tamara Šekularac: SAB
13.(ned)
14.(pon)
8:00-14:00: IR: RM1
14:15-16:30: SI: KDP
16:45-19:00: SI: KDP
19:00-20:00: Sanja Delčev: KDP - rezerva
20:00-22:00: IR: IS1
15.(uto)
14:15-16:30: SI: KDP
16:30-17:00: Sanja Delčev: KDP - rezerva
16.(sre)
8:15-12:15: SI: RM1
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
17.(cet)
8:15-14:15: SI: AR
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
20:00-22:00: SI: SAB
18.(pet)
8:00-14:15: IR: AR
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
19:30-22:00: Nemanja Kojić: iep: g2
19.(sub)
20.(ned)
21.(pon)
8:00-14:00: IR: RM1
14:15-16:30: SI: KDP
16:45-19:00: SI: KDP
19:00-21:00: Sanja Delčev: KDP - rezerva
22.(uto)
8:45-14:00: Sanja Delčev: PIA lab JSF
14:15-16:30: SI: KDP
16:30-17:00: Sanja Delčev: KDP - rezerva
20:00-22:00: Kristijan Žiža: POOP
23.(sre)
8:15-12:15: SI: RM1
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
24.(cet)
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
25.(pet)
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
26.(sub)
9:00-14:00: Katarina Milenković: OO2
27.(ned)
28.(pon)
8:00-14:00: Živojin Šuštran: POS predrok
14:15-16:30: SI: KDP
16:30-17:00: Sanja Delčev: KDP - rezerva
17:00-20:00: Katarina Milenković: PORT - nadoknada
20:00-22:00: IR: IS1
29.(uto)
8:45-11:00: Sanja Delčev: PIA lab JSF
14:15-16:30: SI: KDP
16:45-19:00: SI: KDP
19:00-21:00: Sanja Delčev: KDP - rezerva
30.(sre)
10:00-14:30: Živojin Šuštran: OS1 predrok
14:30-16:45: SI: PP2
31.(cet)
8:00-14:00: Uroš Radenković: AR SI nadoknada
14:30-16:45: SI: PP2
20:00-22:00: SI: SAB