Uputstvo (ver. 17.11.2023.)
Nedeljni pregled za sve sale   Rezervisanje (samo za autorizovane)
Rezervacije sale 26 za 5. mesec 2024. godine
Sala: 25 26 60 26B 70 314 315     Mesec: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     Godina:  
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
1.(sre)
2.(cet)
3.(pet)
4.(sub)
5.(ned)
6.(pon)
7.(uto)
12:00-14:00: ETF: PES
8.(sre)
13:00-19:00: ETF: NSU
19:00-21:00: Jovan Đukić: IEP
9.(cet)
8:00-12:00: ETF: DE2
10.(pet)
11:00-12:00: SI: POS
12:00-15:00: Miloš Obradović: poop cpp
11.(sub)
10:30-12:30: Milanka Đorđević: 113PIA - kolokvijum
13:00-15:00: Milanka Đorđević: 114BP2 - kolokvijum
12.(ned)
13.(pon)
8:00-9:45: IR: SAB
10:00-11:45: IR: SAB
12:00-13:45: SI: SAB
14:00-17:00: Mihajlo Ogrizović: USP lab
19:00-21:00: ETF: MIP
14.(uto)
8:00-12:00: ETF: DE2
12:00-14:00: ETF: PES
18:00-20:00: SI: AOR2
15.(sre)
10:00-12:00: SI: OOP2
14:00-15:30: SI: PP2
15:45-17:15: SI: PP2
17:30-19:00: SI: PP2
16.(cet)
14:00-16:00: SI: PORT
16:15-18:15: SI: PORT
18:30-20:30: SI: PORT
17.(pet)
11:00-12:00: SI: POS
12:00-14:00: Mihajlo Ogrizović: PSI vezbe
18.(sub)
11:00-12:00: IR: POS
19.(ned)
9:00-10:30: IR: P2
10:45-12:15: IR: P2
12:30-14:00: IR: P2
14:15-15:45: IR: P2
19:00-21:00: Tamara Šekularac: BP2
20.(pon)
8:00-11:00: Danko Miladinović: AR
11:00-14:00: Stefan Tubić: RM1
14:00-16:45: SI: KDP
17:00-19:45: SI: KDP
21.(uto)
8:00-12:00: ETF: DE2
12:00-14:00: ETF: PES
14:00-16:00: ETF: NUM
16:15-18:30: SI: PSI
18:45-21:00: SI: PSI
22.(sre)
8:00-10:15: IR: BPO
10:30-14:00: Tamara Šekularac: IS1
14:00-15:30: SI: PP2
15:45-17:15: SI: PP2
17:30-19:00: SI: PP2
19:00-21:00: Jovan Đukić: AOR2
23.(cet)
8:00-12:30: IR: AR
14:00-16:00: SI: IEP
16:15-18:15: SI: IEP
18:15-21:45: Jelica Cincović: VD
24.(pet)
8:00-12:30: SI: AR
14:00-20:00: ETF: NSU
25.(sub)
26.(ned)
27.(pon)
8:00-9:45: IR: SAB
10:00-11:45: IR: SAB
12:00-13:45: SI: SAB
14:00-16:15: SI: ASP1
16:30-18:45: SI: ASP1
19:00-21:15: SI: ASP1
28.(uto)
8:00-10:15: SI: OOP2
10:30-12:45: SI: OOP2
13:00-15:00: SI: OOP2
15:30-18:00: Tamara Šekularac: PSI
18:15-20:30: SI: BP2
29.(sre)
14:00-15:30: SI: PP2
15:45-17:15: SI: PP2
17:30-19:00: SI: PP2
19:15-22:00: Tamara Šekularac: IS2
30.(cet)
14:00-16:00: SI: PORT
16:15-18:15: SI: PORT
18:30-20:30: SI: PORT
31.(pet)
9:30-14:00: Živojin Šuštran: POS
14:00-16:15: IR: PIA
16:30-18:45: IR: PIA
19:00-21:00: Jovan Đukić: AOR2