Rezervisanje (samo za autorizovane)
Nedelja: 9 Dan: Mesec: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     Godina:  
Prethodna nedelja      Sledeća nedelja
Rezervacije sale 26 za 4. mesec 2019. godine
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
15.(pon)
8:00-14:00: IR: RM1
14:15-16:30: SI: PSI
16:45-19:00: SI: PSI
19:00-21:45: Uroš Radenković: IR POS
16.(uto)
8:00-14:00: SI: ZP
14:15-16:30: SI: PSI
16:45-19:00: SI: PSI
19:00-21:45: IR: POS
17.(sre)
8:00-14:00: SI: RM1
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
18.(cet)
8:00-12:00: SI: AR
12:00-14:15: Uroš Radenković: AR
14:30-16:45: SI: PP2
18:00-22:00: Filip Hadžić: IEP
19.(pet)
9:00-11:15: SI: OO2
11:30-13:45: SI: OO2
14:30-16:45: SI: PP2
17:00-19:30: SI: PORT
19:30-21:45: Igor Tartalja: IR/SI: RG
20.(sub)
15:00-22:00: Milanka Đorđević: PIA - kolokvijum
21.(ned)
18:30-22:00: Milanka Đorđević: 112OO2 - kolokvijum

Rezervacije sale 25 za 4. mesec 2019. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
15.(pon)
8:00-14:00: IR: RM1
14:15-16:30: SI: ASP1
16:45-19:00: SI: ASP1
19:15-21:30: SI: ASP1
16.(uto)
16:15-18:45: Tamara Šekularac: PSI
17.(sre)
8:00-14:00: SI: RM1
14:15-16:45: SI: PORT
17:00-21:30: SI: PP2
18.(cet)
8:00-14:00: SI: AR
14:15-16:30: Tamara Šekularac: PP2S
17:00-19:15: SI: PP2
19.(pet)
9:00-11:15: SI: OO2
11:30-13:45: SI: OO2
14:15-16:45: SI: PORT
17:00-19:15: SI: PP2
20.(sub)
15:00-22:00: Milanka Đorđević: PIA - kolokvijum
21.(ned)
18:30-22:00: Milanka Đorđević: 112OO2 - kolokvijum

Rezervacije sale 60 za 4. mesec 2019. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
15.(pon)
8:00-14:15: Milana Prodanov: POS SI poslednja vezba
14:15-16:30: SI: ASP1
16:45-19:00: SI: ASP1
19:15-21:30: SI: ASP1
16.(uto)
10:00-11:00: Drazen Drašković: odbrana diplomskog
14:15-16:30: SI: ASP1
16:45-19:00: SI: ASP1
17.(sre)
8:00-11:00: IR: IS1
14:00-18:00: IR: PP2
18:00-21:00: IR: MUPS
18.(cet)
14:00-17:30: SI: PORT
17:30-20:00: Jovan Đukić: SI PORT
19.(pet)
9:00-11:15: SI: OO2
11:30-13:45: SI: OO2
16:00-19:00: SI: IEP
20.(sub)
15:00-22:00: Milanka Đorđević: PIA - kolokvijum
21.(ned)
18:30-22:00: Milanka Đorđević: 112OO2 - kolokvijum

Rezervacije sale 26B za 4. mesec 2019. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
15.(pon)
16.(uto)
8:00-10:00: SI: ZP
12:00-14:00: SI: UM
14:00-16:00: ETF: BP
17.(sre)
14:00-18:00: ETF: PRV
18:00-20:00: Jovan Đukić: SI: PORT
18.(cet)
10:00-14:00: SI: IS2
16:00-18:00: ETF: BP2
18:30-21:00: Stefan Tubić: BP1 lab
19.(pet)
9:00-11:15: Kristijan Žiža: SI: OO2
17:00-19:15: SI
19:15-20:00: Jovan Đukić: SI: PORT
20.(sub)
21.(ned)
18:30-22:00: Milanka Đorđević: 112OO2 - kolokvijum

Rezervacije sale 70 za 4. mesec 2019. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
15.(pon)
8:00-10:00: Filip Hadžić: VD
10:00-12:00: IR: IS1
12:00-14:00: SI: SAB
14:00-16:00: ETF: PSA
16:00-18:00: Filip Hadžić: VD
18:00-20:00: ETF: VIS
16.(uto)
10:00-14:00: SI: P2
14:00-16:00: ETF: VIS
18:00-20:00: ETF: RSOI
20:00-22:00: ETF: FP
17.(sre)
8:00-11:00: IR: IS1
14:00-16:00: IR: PIA
16:00-18:00: IR: SAB
18:00-21:00: SI: IEP
18.(cet)
8:00-12:00: ETF: PMS kol
12:00-14:00: SI: P2
14:00-15:00: IR: Odbrana
16:00-18:00: SI: VD
20:00-22:00: SI: SAB
19.(pet)
12:00-14:00: SI: P2
14:00-16:00: ETF: RE
16:00-18:00: SI: VD
18:00-20:00: Filip Hadžić: IEP
20.(sub)
15:00-22:00: Milanka Đorđević: PIA - kolokvijum
21.(ned)
15:00-18:00: Milanka Đorđević: Kolokvijum 13E081MM2
18:30-22:00: Milanka Đorđević: 112OO2 - kolokvijum

Raspored dežurnih