Nedeljni pregled za sve sale   Rezervisanje (samo za autorizovane)
Rezervacije sale 60 za 5. mesec 2017. godine
Uputstvo (ver. 23.01.2015.)  Sala: 25 26 60 26B     Mesec: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     Godina:  
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
1.(pon)
2.(uto)
3.(sre)
8:00-10:00: Nemanja Kojić: iep vezbe
12:00-14:00: SI: PPK
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
4.(cet)
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
5.(pet)
9:00-14:00: SI: POOP
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-19:45: SI: PP2
6.(sub)
9:00-15:00: Drazen Drašković: SI3USP
15:00-22:00: Drazen Drašković: PIA kolokvijum
7.(ned)
11:30-14:30: IR: RM1
8.(pon)
12:00-14:00: ETF: OE
14:00-16:00: SI: PP2 projekti
17:15-21:45: ETF: Optičke telekomunikacije
9.(uto)
12:00-15:00: ETF: Optičke telekomunikacije
15:00-18:00: ETF: RMFP
18:00-19:45: Slavko Gajin: PRM
10.(sre)
8:00-10:00: Nemanja Kojić: iep vezbe
10:00-12:00: ETF: PKEU
12:00-14:00: SI: PPK
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
11.(cet)
8:00-12:30: ETF: Optičke telekomunikacije
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
12.(pet)
17:30-19:45: SI: PP2
13.(sub)
14.(ned)
12:00-14:00: Marija Punt: VD kolokvijum
14:00-16:00: Aleksandar Lazic
15.(pon)
8:45-11:00: SI: POOP
11:15-13:30: SI: POOP
16.(uto)
15:00-18:00: ETF: RMFP
18:15-21:15: IR: MUPS
17.(sre)
8:00-11:00: IR: SAB
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
18.(cet)
8:00-9:00: Stefan Tubić: IS1
9:00-12:00: IR: IS1
13:30-15:00: Milana Prodanov: OO2 K2 SI uvid
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
19.(pet)
8:00-14:00: IR: SAB
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-19:45: SI: PP2
20.(sub)
21.(ned)
22.(pon)
12:00-14:00: ETF: OE
14:00-17:00: Zaharije Radivojević: KDP
23.(uto)
8:00-11:00: ETF: Optičke telekomunikacije
24.(sre)
10:00-12:00: ETF: PKEU
12:00-14:00: Milana Prodanov: OS1 V1 SI
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
25.(cet)
8:00-12:30: ETF: Optičke telekomunikacije
15:00-17:15: SI: PP2
17:30-19:45: SI: PP2
26.(pet)
8:00-12:30: ETF: Optičke telekomunikacije
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-19:45: SI: PP2
27.(sub)
28.(ned)
9:00-15:00: Nemanja Kojić: IEP Lab 2
29.(pon)
15:00-17:30: Saša Stojanović
30.(uto)
8:00-14:00: Živojin Šuštran: OS1 predrok
14:00-16:00: Aleksandar Lazic: ETF:OE - Radivoje Djurić
31.(sre)
8:00-20:00: Žarko Stanisavljević: ZP predrok - odbrana projekta