Nedeljni pregled za sve sale   Rezervisanje (samo za autorizovane)
Rezervacije sale 25 za 5. mesec 2017. godine
Ova sala nije predviđena za slobodan rad studenata
Uputstvo (ver. 23.01.2015.)  Sala: 25 26 60 26B     Mesec: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     Godina:  
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
1.(pon)
2.(uto)
3.(sre)
8:00-14:00: Stefan Tubić: SAB
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-20:00: SI: PORT
4.(cet)
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-20:00: SI: PORT
5.(pet)
8:00-14:00: Stefan Tubić: SAB
14:00-19:00: SI: KDP
6.(sub)
11:30-14:30: Milanka Đorđević: RG - kolokvijum
15:00-22:00: Drazen Drašković: PIA kolokvijum
7.(ned)
11:30-14:30: IR: RM1
8.(pon)
10:30-12:30: IR: RM1
12:45-14:45: IR: RM1
15:00-22:00: Drazen Drašković: lab
9.(uto)
9:30-11:30: SI: RM1
11:45-13:45: SI: RM1
14:45-17:00: SI: KDP
17:15-19:30: SI: KDP
10.(sre)
8:00-10:00: Nemanja Kojić: iep vezbe
14:30-17:30: Drazen Drašković: USP
11.(cet)
8:00-9:30: Stefan Tubić: BP2
9:30-11:30: SI: AR
11:45-13:45: SI: AR
15:00-18:00: Drazen Drašković: USP
18:00-20:00: Miloš Cvetanović: IS1 - kolokvijum
12.(pet)
9:00-11:00: IR: AR
11:15-13:15: IR: AR
14:00-20:30: Nemanja Kojić: IEP Lab 2
13.(sub)
14.(ned)
12:00-14:00: Marija Punt: VD kolokvijum
15.(pon)
14:15-16:45: IR: PIA
17:00-19:30: IR: PIA
16.(uto)
14:45-17:00: SI: KDP
17:15-19:30: SI: KDP
19:30-20:30: Sanja Delčev: buffer
17.(sre)
8:15-10:45: IR: PIA
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-20:00: SI: PORT
18.(cet)
9:30-11:30: SI: AR
11:45-13:45: SI: AR
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-20:00: SI: PORT
19.(pet)
9:00-11:00: IR: AR
11:15-13:15: IR: AR
13:30-20:15: IR: OO2
20.(sub)
21.(ned)
22.(pon)
10:30-12:30: IR: RM1
12:45-14:45: IR: RM1
23.(uto)
9:30-11:30: SI: RM1
11:45-13:45: SI: RM1
14:45-17:00: SI: KDP
17:15-19:30: SI: KDP
19:30-21:00: Sanja Delčev: KDP
24.(sre)
8:00-10:00: Nemanja Kojić: iep vezbe
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-20:00: SI: PORT
25.(cet)
10:00-12:00: Nemanja Kojić
14:45-17:15: SI: PORT
17:30-20:00: SI: PORT
26.(pet)
8:30-9:00: Vladimir Jocović: SIOO2
9:00-11:15: SI: OO2
11:30-13:45: SI: OO2
14:45-22:00: Katarina Milenković: PORT
27.(sub)
12:00-14:00: Aleksandar Lazic: ETF:OE - Radivoje Djuric
28.(ned)
8:00-22:00: Stefan Tubić: SAB - domaci
29.(pon)
8:00-14:00: Živojin Šuštran: POS-predrok
14:00-19:00: SI: ASP1
30.(uto)
8:00-14:00: Živojin Šuštran: OS1 predrok
14:00-17:00: SI: PP2 nadoknade
17:00-22:00: Stefan Tubić: RM1
31.(sre)
8:00-10:00: Nemanja Kojić: iep vezbe
11:00-18:00: Sanja Delčev: lab