Rezervisanje (samo za autorizovane)
Dan: Mesec: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     Godina:  
Prethodna nedelja      Sledeća nedelja
Rezervacije sale 26 za 4. mesec 2017. godine
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
24.(pon)
8:15-10:15: IR: RM1
10:30-12:30: IR: RM1
12:45-14:45: IR: RM1
15:00-17:00: IR: IEP
17:00-22:00: Sanja Delčev: PIA rezerva
25.(uto)
10:00-12:00: IR: ZP
15:00-17:00: IR: VD
17:00-22:00: IR: PIA
26.(sre)
8:15-10:45: IR: PIA
11:00-13:00: IR: SS
14:00-17:00: ETF: PF2
20:00-22:00: SI: SAB
27.(cet)
9:00-11:00: IR: RM1
11:15-13:15: IR: RM1
14:00-20:00: IR: PP2
20:00-22:00: IR: SAB
28.(pet)
9:00-11:00: IR: AR
11:15-13:15: IR: AR
14:00-16:00: IR: SAB
16:00-18:00: Milanka Đorđević: Kolokvijum - OO2
18:00-22:00: ETF: 13E043PIR
29.(sub)
30.(ned)
11:30-13:30: SI: RG

Rezervacije sale 25 za 4. mesec 2017. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
24.(pon)
10:30-12:30: IR: RM1
12:45-14:45: IR: RM1
15:00-17:00: IR: IEP
17:00-22:00: IR: PIA
25.(uto)
15:00-17:00: IR: VD
26.(sre)
8:15-10:45: IR: PIA
11:00-13:30: IR: PIA
16:00-22:00: Drazen Drašković: PSI + PIA rezerva
27.(cet)
9:00-11:00: IR: RM1
11:15-13:15: IR: RM1
28.(pet)
9:00-11:00: IR: AR
11:15-13:15: IR: AR
16:00-18:00: Milanka Đorđević: Lolokvijum - OO2
29.(sub)
30.(ned)
11:30-13:30: SI: RG

Rezervacije sale 60 za 4. mesec 2017. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
24.(pon)
12:00-14:00: ETF: OE
17:00-19:00: Marko Mišić: MUPS
25.(uto)
15:00-17:00: IR: VD
26.(sre)
10:00-12:00: ETF: PKEU
27.(cet)
9:00-11:15: Marko Mićović: SI: RM1 Kolokvijum 2
14:00-16:00: Marija Punt: VD
28.(pet)
16:00-18:00: Milanka Đorđević: Kolokvijum - OO2
29.(sub)
30.(ned)

Rezervacije sale 26B za 4. mesec 2017. godine
(nije predviđena za slobodan rad studenata)
dan
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
24.(pon)
25.(uto)
10:00-12:00: Maja Vukasović: ZP lab
12:00-14:00: IR: ZP
26.(sre)
16:00-18:00: ETF: PRV
18:00-20:00: Stefan Tubić: BP2
27.(cet)
12:00-14:00: SI: IS1
15:00-20:00: Marko Mišić: MUPS
28.(pet)
9:00-11:00: IR: AR
11:15-13:15: IR: AR
16:00-18:00: Milanka Đorđević: Kolokvijum - OO2
29.(sub)
30.(ned)