Programiranje 2 (13E111P2) - 2017/2018.

Sve detalje vezane za Praktikum iz Programiranja 2 treba tražiti na odgovarajućoj stranici.

Predmetni profesori

Milo Tomašević
Jelica Protić
Marko Mišić

Predmenti asistenti

Živojin Šuštran
Milana Prodanov
Vladimir Jocović
Dragana Milovančević
Jovan Đukić

Materijali

1. Pravila polaganja ispita
2. Materijal za pripremu ispita
3. Rešenja pitanja sa prethodnih rokova

Obaveštenja

08.07.2018.
Rezultati ispita održanog 03.07.2018. se mogu se videti ovde.
Uvid u radove će biti održan u utorak, 10.07.2018. od 14h u sobi 37.

04.07.2018.
Rešenja pitanja sa julskog ispita možete videti u sekciji za rešenja.

19.06.2017.
Rezultati ispita održanog 12.06.2018. mogu se videti ovde.
Rezultati nadoknade kolokvijuma održane 12.06.2018. mogu se videti ovde.
Uvid u radove će biti održan u četvrtak, 21.06.2018. od 10h (ispit), odnosno 11h (nadoknada kolokvijuma) u sobi 37.

13.06.2018.
Rešenja pitanja sa popravnog kolokvijuma i junskog ispita mozete videti u sekciji za resenja.

24.05.2018.
U sekciji Materijal za pripremu ispita je dodata dopunjena verzija materijala za pripremu ispita.

24.04.2018.
Rezultate kolokvijuma možete videti ovde.
Uvid u radove će biti sutra, 25.04. u 17h u kabinetu 37.

16.04.2018.
Casovi vezbi u grupi V5 u utorak 17.04. od 12h u 57 neće biti održani.

04.04.2018.
Pokazna vežba za CodeLite okruženje može da se vidi na ovde.

02.04.2018.
Grupa V1 koja sluša vežbe sredom od 11h neće imati nastavu ove nedelje zbog praznika.

22.03.2018.
U sekciji Materijal za pripremu ispita je dodato uputstvo za korišćenje CodeLite razvojnog okruženja.
U sekciji Materijal za pripremu ispita je dodata dopunjena verzija materijala za pripremu kolokvijuma.

22.03.2018.
Na predmetu će ove godine biti organizovani laboratorijski časovi na kojima će biti demonstriran rad sa CodeLite razvojnim okruženjem za programski jezik C
i urađeno nekoliko zadataka za računarom kao priprema za kolokvijum.
Prisustvo laboratorijskim časovima je dobrovoljno.
Laboratorijski časovi će biti sprovedeni u 6 termina u laboratoriji 70.
Zbog ograničenog broja laboratorijskih mesta, zainteresovani studenti treba da se prijave za odgovarajući termin putem sledećeg linka.
Pre prijave je potrebno da se studenti registruju na servis za prijavu klikom na Login link u gornjem desnom uglu i praćenjem daljih uputstava.

Za sve zainteresovane studente će biti postavljeno uputstvo za korišćenje CodeLite razvojnog okruženja i drugi materijali sa laboratorijskih časova,
kao i video tutorijal sa glavnim elementima obrađenim na času.

08.03.2018.
Grupe V4 (sreda od 15-17h u sali 56) i V6 (cetvrtak od 8-10 u sali 59) nece imati cas naredne nedelje.

05.03.2018.
Finalna pravila polaganja za tekuću školsku godinu su postavljena u okviru odgovarajuće sekcije predmetnog sajta.

01.03.2018.
U subotu 03.03.2018. neće biti časova vežbi za sve grupe sredom (V1, V3 i V4).

28.02.2018.
Predavanja u grupi P2 od 11 do 14h u sali 65 kod docenta Marka Mišića će biti održana u radnu subotu, 03.03.2018.

28.02.2018.
Nastava u grupi V1 kod asistenta Milane Prodanov koja je ranije bila utorkom od 16-18 će se ubuduće odvijati sredom od 11-13 u sali Lola-AMF.
Izmena je unesena i u raspored časova na studentskim servisima.

18.02.2018.
Povodom početka novog semestra školske godine, želimo svim kolegama uspešan nastavak tekuće godine studija.
Studenti bi trebalo što pre da se upute sa sadržajem i pravilima predmeta.